چربی سنج شیر

چربی سنج شیر

150,000تومان
تولید کننده:China
کد محصول: شیشه ای آنالوگ
موجودی 214

بررسی اجمالی

چربی سنج شیر و دوغ باشاخص 0 تا 40جنس بدنه این لاکتومتر از شیشه شفاف ساخته شده است و از سه بخش تشکیل شده است که پایین ترین بخش آن که ساچمه های ریزی پر شده استبخش بعدی که فضایی خالی ست و مانند شناور عمل میکند و بخش بالایی که توسط یک کاغذ مدرج شده و عمل...

چربی سنج شیر و دوغ باشاخص 0 تا 40
جنس بدنه این لاکتومتر از شیشه شفاف ساخته شده است و از سه بخش تشکیل شده است که پایین ترین بخش آن که ساچمه های ریزی پر شده است
بخش بعدی که فضایی خالی ست و مانند شناور عمل میکند و بخش بالایی که توسط یک کاغذ مدرج شده و عمل نمایش میزان درجه لاکتومتر را بر عهده دارد
نحوه کار با لاکتومتر
ابتدا به ظرفی نیاز دارید که شفاف باشد و بتوان درجات لاکتومتر را از کنار آن مشاهده نمود برای راحتی کار میتوان از استوانه مدرج یا ظروفی مانند قوطی نوشابه که شفاف است استفاده نمود.
ظرف مذکور را مملو از شیر مینمائیم و لاکتومتر را به آرامی درونش قوطه ور میکنیم و لاکتومتر ابتدا کمی بالا و پایین میرود و سپس متوقف شده و حال نوبت به قرائت درجه آن میرسد که برای اینکار بایستی از کنار سطح شیر را ملاحظه نمود که با کدام درجه لاکتومتر هم سطح شده است که این همان کار قرائت و کار با لاکتومتر میباشد.
نکته: حتماً بایستی شیر خالص را مورد ارزیابی قرار دهید مثلا شیر راشیرین یا به آن آب اضافه ننموده باشید تا از دقت دستگاه کاسته نشود.
رنج کاری این لاکتومتر صفر تا چهل میباشد که بروی بخش درجه بندی شده در تصاویر هم قابل مشاهده است
لاکتومتر را با نام های دیگری هم میشناسند که میتوان به این نام ها اشاره نمود: لاکتومتر شیر – هیدرومتر شیر – Milk Hydrometer (لاکتو دانسیمتر شیر)
لاکتومتر چیست؟
بطور خلاصه میتوان گفت که لاکتومتر وسیله ای شیشه ای جهت اندازه گیری وزن مخصوص شیر بوده و میتوان توسط آن میزان خلوص شیر را اندازه گیری نمود. میتوان این وسیله را ابزاری کمکی برای تست شیر دانست.
بسته بندی این هیدرومتر شیر بشکل یک قوطی پلاستیکی محکم میباشد و طول خود لاکتومتر از جنس شیشه به طول نوزده سانتی متر است
مناسب دستگاههای کره گیر و فروشگاههای لبنیاتی

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب